Kolejne Zarybienia Zbiornika Koła Pzw LOKOMOTYWA !!!!! :):)

Aktualności | 2013-04-27 | Publikujący: Koło Wałbrzych Lokomotywa

Kolejne Zarybienia Zbiornika Koła Pzw LOKOMOTYWA !!!!! :):):):):)-

Witam

Dnia dzisiejszego ( 24.04.2013.r. ) w godzinach porannych zbiornik przy ulicy Żelaznej został zarybiony Karasiem 200 Kg.

Tak jak pisałem w poprzedniej informacji o zarybieniu ( Tutaj ) Zarząd koła planuje dodatkowe zarybienie gdy tylko znajdziemy ryby ( nie Karpia ) , ponieważ przez długą zimę oraz masowe zarybiania wiosenne w chwili obecnej brakuję ryb w gospodarstwach z których możemy dokonać zakupu .

Rybę udało nam się dostać w gospodarstwie koło Nysy w bardzo atrakcyjnej cenie .

Jest to drugie zarybienie w przeciągu czterech dni, łącznie z Okręgiem Wałbrzych do naszego stawu w wiosennym zarybieniu wpuściliśmy już 400 Kg ryby ( 200 Kg Karpia i 200 Kg Karasia ) .

Jednocześnie pragnę przypomnieć o Zakazie Wędkowania do 30.04.2013 włącznie .( info Tutaj )

Oraz Zaprosić Wszystkich członków koła na Zawody dnia 12.05.2013.r dokładniejsza informacja o zawodach ( Tutaj )

Połamania Kija :):):)

Marek Szatny