Sprawozdanie z zebrania

Aktualności | 2016-03-02 | Publikujący: Koło Wałbrzych Lokomotywa

Dnia 20.II. 2016 roku w siedzibie Koła przy ul. Szkolnej 11/2 w W-chu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków naszego Koła Wałbrzych Lokomotywa za 2015 rok.

W tym roku na zebraniu zaszczycili nas swoją obecnością

-Dyrektor Biura  ZO PZW Wałbrzych pani Katarzyna Tęcza

-Członek Zarządu Kazimierz Chudy.

Zebranie rozpoczął pełniący obowiązki Prezesa -Babisz Jan który oddał głos przewodniczącemu Andrzejowi Grzynko. Sprawozdanie z Komisji Rewizyjnej przedstawił przewodniczący Komisji- Pluta Zygmunt. Preliminarz budżetowy Koła na 2016 rok przedstawił przewodniczący zebrania. Następnie pełniący obowiązki Prezesa Babisz Jan przeczytał rezygnację Prezesa Marka Szatnego z pełniącej funkcji a obowiązki przejął z-ca Babisz Jan.

Następnym punktem zebrania  były pytania do przedstawicieli Okręgu.

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu a wszystkim wędkarzom Zarząd Koła Wałbrzych Lokomotywa życzy udanych połowów w 2016 roku.